https://www.exoticka.sk - hlavní strana
Kromě exotické dovolené nezapomeňte poznávat Česku Republiku a její zajímavosti. Spolu s portálem MegaUbytko Vám rádi naplánujeme pobyt na Moravě, v Jeseníkách nebo na Lipně. Vyberte si ubytování Lipno nebo ubytování Jižní Morava. Budete příjemně překvapen kvalitou služeb a příznivou cenou. Rezervujte si ubytování přes MegaUbytko ještě dnes.
Slováci sú v oblasti cestovania a dovoleniek konzervatívny. Väčšina ich na dovolenku mieri v zime na hory, na jar po európskych mestách a v lete k blízkym moriam. Robia ale chybu. Pretože vyraziť k moru vo februári vyjde mnohokrát oveľa výhodnejšie. Čo by ste povedali na luxusnú dovolenku v Karibiku za cenu luxusnej dovolenky v Grécku? A alebo na unikátne poznávací zájazd do ďalekej Číny?

Kuba

Karibská exotika je v last minute ponukách za super ceny Letovisko Varadero je najslávnejším a dosť možno najväčším letoviskom celého Karibiku. Lákajú vás desiatky kilometrov nádherných pláží, bary s rumovými koktaily, horúcej noci, za ktorých sa tancuje salsa ...? Potom vedzte, že v last minute ponuke luxusnú dovolenku na Kube kúpite za menej ako tridsať tisíc korún, v hoteli centre letoviska. Mimochodom, do Varadera jazdil na dovolenku aj mafián Al Capone a dnes sa tu dočkáte najmä v rezortoch priamo na pláži nebývalého luxusu a služieb na tej najvyššej úrovni.

Dominikánska republika

Užite si miestne pláže vďaka vysokým zľavám Hovorí sa, že práve v Dominikánskej republike sú tie najlepšie pláže planéty. A presvedčiť sa o tom môžete aj vy. V rámci last minute ponuky sú posledné voľné miesta k mání aj so zľavou vyššia ako desať tisíc korún. Sen o tom, že strávite dva týždne v all inclusive rezorte treba v pokojnom a rodinnom letovisku Juan Dolio, už nie je tak nereálny, čo poviete? Juan Dolio je ideálnym miestom nielen pre relax na plážach, ale aj pre aktívnu dovolenku spojenú s výlety a športom.

Čína

Prežite unikátny poznávací zájazd, na ktorý sa jazdí raz za život Nebaví vás ležanie na plážach? Potom stavte na niektorý z poznávacích zájazdov. Skorá jar je ideálnym obdobím potrebné pre poznanie Číny. Aj tu je možné zaobstarať zájazd v last minute ponukách - zvlášť keď je možné expresné vízum dojednať naozaj zo dňa na deň. A potom už vás čaká napríklad prechádzka po "Kamennom hadovi", slávnej Veľkej múru, ktorá je vidieť aj z obežnej dráhy Zeme. A alebo cesta k hrozivej Terakotovej armáde, ktorú stavali stovky tisíc robotníkov viac ako 40 rokov. Mrknite sa na itinerár!

Tibet

Aj na strechu sveta sa dá vyraziť na poslednú chvíľu Na strechu sveta sa dá vyraziť vlakom - mimochodom, po najvyššie položené železnici sveta - alebo letecky z Pekingu. Čo je prípad tých, ktorí sa zúčastnia veľkého okruhu po Číne, Tibete, Nepále a Indii. V krajine nad oblakmi tak človek strávi tri dni, prežije dve noci a potom letí ďalej - do Káthmandú a do Indie. Spoj cestu po viacerých krajinách dohromady je výhodné aj z finančného hľadiska. Ostatne podobne môžete spoznať Spojené štáty, juhovýchod Ázie alebo nitro tajomnej Afriky.

Zájazdy last / first minute

Chce to šťastie, ale ich ceny stojí za to! V januári bolo možné vyraziť na takmer dva týždne do Karibiku, konkrétne do Dominikánskej republiky, za približne 16 tisíc korún. Alebo zaobstarať spiatočnú letenku na Zanzibar za menej ako desať tisíc. Last minute ponuky občas proste berú dych. Treba však je sledovať, pretože šťastie praje pripraveným, a zároveň mať časové možnosti vyraziť na dovolenku takmer zo dňa na deň. Odmenou je ale päťhviezdičková dovolená a často za cenu, ktorú vám nikto neuverí. Ostatne pozrite sa na aktuálnu ponuku!