http://www.exoticka.sk - hlavní strana
Srí Blízke ostrova Cejlon

Veľkú duchovnej zaujímavostí Srí Lanského ostrova Cejlon je, že všetci jeho obyvatelia aspoň raz do roka navštívi vrchol tunajšie posvätné hory Srí Pada (Svätá stopa) alebo ak Adam's Peak. Srí Pada dosahuje nadmorskej výšky 2 224 metrov, a na jej vrchole je do skaly vykorenený veľký odtlačok chodidla. Celý článok Zajímavosti


Dovolená-info

Blízke ostrova Cejlon (Srí Lanka)

Veľkú duchovnej zaujímavostí Srí Lanského ostrova Cejlon je, že všetci jeho obyvatelia aspoň raz do roka navštívi vrchol tunajšie posvätné hory Srí Pada (Svätá stopa) alebo ak Adam ' s Peak.
Celý článok


Cestovní informace

Cestovné doklady a víza : Na cestovanie na Srí Lankuzemě je potrebný platný cestovný pas s platnosťou dlhšou ako dva mesiace po ukončení plánovaného pobytu. Víza pre českú republiku sú udeľované zdarma po prílete na Srí Lanku a ich platnosť je poväčšinou jeden mesiac od začiatku pobytu. Cestujúci musia preukázať, že má na území Srí Lanky zabezpečené ubytovanie. Na tento účel postačí rezervácie v hoteli. Ďalej sa vyžaduje preukázanie dostatočného množstva finančných prostriedkov alebo šekov v minimálnej výške 30 USD na osobu a deň.
Celý článok

Srí-Lanka-počasie

V tomto článku sa dozviete, aké je počasie v meteorologických staniciach území Srí Lanka
Celý článok

Zajímavosti

Blízke ostrova Cejlon

Veľkú duchovnej zaujímavostí Srí Lanského ostrova Cejlon je, že všetci jeho obyvatelia aspoň raz do roka navštívi vrchol tunajšie posvätné hory Srí Pada (Svätá stopa) alebo ak Adam's Peak. Srí Pada dosahuje nadmorskej výšky 2 224 metrov, a na jej vrchole je do skaly vykorenený veľký odtlačok chodidla.
Celý článokHľadať dovolenku


O úroveň vyššie

:: Dovolená-info ::


:: Cestovní informace ::


:: Srí-Lanka-počasie ::


:: Zajímavosti ::
Novinky

...

Vybrané foto

Srí Lanka na Exoticka.sk - dovolenka v exotických krajinách lacno a bez rizika - ukázky fotek

Akčný zájazdy

Itálie