http://www.exoticka.sk - hlavní strana
Pláž

Pláže a zálivy

Záliv Ao Chalong V zálive Chalong sa nachádza hlavný prístav a najväčšie pláž ostrova Phuket. Oblasť Chalong aj keď má malebnou pláž nie je príliš vhodné na kúpanie, pretože má pomerne dlhý vstup do mora a pri odlive tu more ustupuje späť až o 1km od pobrežia. Záliv Ao Chalong má mnoho vyhlásených reštaurácií, ktoré pripravujú tie najlepšie pochúťky z morských plodov. Turisti ktorí odplouvají na juh od ostrova Phuket sa naloďujú práve z móla Chalong. Celý článok Phuket-pláže a ostrovčeky

Pláž Diani

Najznámejší a zároveň najviac navštěvovanou pláží na pobreží Kene je Diani Beach , ktorá zároveň patrí k najkrajším letoviskám v Afrike, vôbec. Pláž Diani má nádherný biely piesok, tyrkysové more s neďalekým korálovým útesom a meria 17 km. Bohužiaľ je pláž pri odlive nepříliš vhodná na kúpanie, ale jej bělostná mokrý piesok a nekonečná dálka sú ideálne na vychádzku až k samotnému korálovému útesu.


Stredisko je vhodné pre mladých ľudí, rodiny z deťmi, milovníkov bujarého nočného života alebo pre vyznávačov kľudnej a relaxačné dovolenky. Ideálnym miestom na oddych a relaxáciu sú južnej časti pláže, ale kľud a nerušený spev vtákov ponúka aj brehy rieky Tiwi .


Destinácia Diani Beach je najrozvinutejších turistickým strediskom na južnom pobreží a poskytuje veľmi kvalitné a luxusné hotely , obchody, supermarkety, banky, ale aj prírodné krásy a zábavné vyžitie.


Nezabudnuteľný zážitok má každý návštevník keňského safari , ktoré je jedným z najobľúbenejších cieľov turistov.


Komentár


Meno


Anti-spam kod

CAPTCHA Image
Hľadať dovolenku


O úroveň vyššie

:: Keňa ::


:: Keňa - obecně ::


:: Keňa-počasie ::


:: Letoviska a pláže ::


:: Pláž Diani ::


:: Víza a cestovní info ::

Všetko o Kena Foto

Kena Foto (86)


   

Článok Kena-01Kena-01


   

Článok Kena-02Kena-02


   

Článok Kena-03Kena-03


    ..další

Novinky

...

Vybrané foto

Keňa,Pláž Diani na Exoticka.sk - dovolenka v exotických krajinách lacno a bez rizika - ukázky fotek

Akčný zájazdy

Itálie