http://www.exoticka.sk - hlavní strana

Keňa-počasie

Počasie na území Keňa. Miestny čas: 21:39:39 30.10.20
OblohaVětrné podmínkyAktuální teplota
Aktuální počasí v Nairobi / Kenyatta Airport, KenyaVětrné podmínky v Nairobi / Kenyatta Airport, KenyaAktuální teplota v Nairobi / Kenyatta Airport, Kenya
Lituji, nejsou dostupné žádné informace pro Nairobi / Kenyatta Airport, Kenya.
Chcete sa pozrieť na počasie na inej lokalite na území Keňa? Vyberte si z destinácií v zozname:


Vyberáme:

Články
Fotky
Keňa - Keňa -

Keňa ponúka tú skutočnú Afriku v tom pravom slova zmysle. V kenn nájdete tú pravú exotickú prírodu, v ktorej voľne pobíhají nádherná divoká zvieratá a ponúkne tým tú pravú atmosféru dobrodtužství uprostred divočiny. Keňa je nádherná krajina, ktorá leží priamo na rovníka a môže sa pochváliť fascinujúci a mnohokrát aj takřkla nedotknutou prírodou, ktorú by ste inde na svete len ťažko hľadali.

Kenské republika sa rýchlo spamätala s problémami a nestabilnou politickou situáciou na konci 20. storočia a to hlavne vďaka svojej turistickej a exotické výnimočnosti. Tento pokles prílevu turistov do Kene, zaznamenaný na konci 20. storočia netrval príliš dlho a dnes sa Keňa opäť vyšvyhla na výslní záujmu zahraničných turistov, cestovateľov a dobrodruhov. Táto exotická africká krajina, ktorá je od ČR vzdialená niekoľko tisíc kilometrov má však určité pravidlá správania a zvyky, ktoré by mal každý návštevník kvôli svojej vlastnej bezpečnosti poznať a dodržiavať.

Celý clánek Keňa
Akčný zájazdy